Rower na każdą okazję

Na co dzień poruszasz się rowerem i chcesz wybrać nowy model, który spełni Twoje oczekiwania? A może dopiero zaczynasz przygodę z kolarstwem i nie możesz zrozumieć, po co tyle różnych rodzajów i który powinieneś wybrać? Sportowa kolarka czy wielki MTB, pojazd crossowy, a może BMX? Wybierz rower trekkingowy!

Na każdą okazję

Zdecydowaną większość użytkowników nie stać na kilka modeli, odpowiednich na różne trasy. Rower trekkingowy wybawia nas z kłopotu swoją uniwersalnością. Nadaje się zarówno do jazdy po mieście, jak i weekendowych wypadów w góry, zapewniając komfort jazdy za przystępną cenę. Umożliwia również zazwyczaj łatwe montowanie dodatkowych udogodnień, chociaż podstawowe modele często zapewniają już wszystko, co potrzebne tak niedzielnemu, jak i codziennemu cykliście.

Złoty środek

Ten typ roweru łączy w całość największe zalety wszystkich pozostałych modeli jednośladów. Cieńsze od rowerów górskich, choć nie tak bardzo jak w kolarkach opony, umożliwią szybką, ale komfortową jazdę po mieście i okolicznych bezdrożach. Montowane w niektórych modelach amortyzatory ułatwią pokonywanie dziur czy krawężników. Solidne, wyprofilowane ramy w połączeniu z wygodnymi siodełkami zadbają o prawidłowe ułożenie sylwetki. Bezpieczeństwo poprawią odblaski lub oświetlenie na dynamo, a częste w podstawowym wyposażeniu błotniki uchronią od kaprysów pogody. Rowery trekkingowe są łatwe do personalizacji, dlatego sam bez problemu zamontujesz stopkę, bagażnik lub koszyk. Już za kilkaset złotych możesz kupić funkcjonalny, elegancki model, nadający się zarówno do transportu do pracy, jak i wieczornych treningów.

https://swiatrowerow.com.pl/rowery/crossowe